آبکاری امین

شرکت آبکاری امین

كارخانه آبكاری امین يكی از بزرگترین و مجرب ترين كارخانجات آبكاری ايران است. اين كارخانه در تمامی مراحل فعالیت خود همواره بر سه اصل کیفیت، رضایت مشتری و نوآوری تاکید داشته
تصفیه خانه
اجزاء دستگاه تصویه پساب متشکل از مخزن تصفیه ، سیستم کنترل PLC، دوزینگ پمپ ، مخازن ذخیره اب ،مخازن مواد ،همزن ها ، سیستم های لوله کشی ،بستر شنی ،  پمپ ها ، pH  متر ها ، ORPو ... میباشد.

تصفیه خانه

08 Feb 2013

محیط کارخانه
شرکت آبکاری امین تمامی موارد حفاظتی در استفاده از لباس ، موارد ایمنی در استفاده از اسیدها در آبکاری، موارد ایمنی در استفاده از مواد قلیائی در آبکاری و نصب صفحات مخصوص جای پا و رفت و آمد را رعایت کرده است.
نیرو های خلاق و پرتلاش
سرمایۀ اصلی هر شرکت، نیروی انسانی آن است، جذبِ افراد متخصص، پرتلاش و با انگیزه را سرلوحۀ راهبردهای توسعۀ منابع انسانی خود قرار داده تا ارائه دهنده بهترین ها باشیم.

08 Feb 2013

ما طیف گسترده ای از بهترین خدمات آبکاری را به مشتریان خود عرضه مینمائیم.

طی سال ها، فرآیندهای آبکاری صنعتی خود را توسعه داده ایم.
این توان اجرایی، ما را قادر به آبکاری هر قطعه ای، برای هر شرایط خاصی میسازد.
این شرکت آماده ارائه بهترین روش ها و راهکارها برای پیش برد هر چه بهتر صنعت و یاری هر چه بیشتر به شما صنعتگران گرامی می باشد.
ما میتوانیم ویژگی ها و مزایای مهمی را ارائه دهیم تا به شما در بهبود کیفیت فرایندهای تولید کمک کند و موقعیت رقابتی شما را در بازار بهبود بخشد.
در طول دو دهه در زمینه آبکاری، شرکت آبکاری امین تکنیک های مقرون به صرفه برای آبکاری انواع فلزات و آلیاژهای فلزی را توسعه داده و کامل کرده است.
شرکت آبکاری امین ، با سال ها تجربه در زمینه ساخت و گالوانیزه قطعات فلزی و همچنین با دارا بودن پرسنلی مجرب و با انگیزه، همواره در جهت تحقق اهداف بزرگ صنعت جمهوری اسلامی ایران و در راستای دستیابی به تکنولوژی بومی و خودکفایی کشور در زمینه پوشش دهی فلزات فعالیت داشته است